Doğadan Son Kullanıcıya Özel Tasarım Ürünler

17 Ağustos 2020by Çağdaş0

1978 yılında en kaliteli kerestelerin yetiştiği Kastamonu bölgesinde kurulan ve küçük bir ahşap kapı şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Sedef Ahşap, özel tasarım kapılarıyla mekanların tamamlayıcısı kapıların üretimine yeni bir soluk getiriyor.

Uzun Ömürlü ve Şık

Doğanın izinde ilerleyen Sedef Ahşap sadece endüstriyel amaçla yetiştirilen ağaçları kullanarak “Doğadan Son Kullanıcıya” birbirinden özel kapı ve mobilya tasarımları sunarak mekanlarda son dokunuşu yapmaya imkan sağlıyor. Birbirinden özel Ahşap kapılar, uzun ömürlü laminant kapılar, lake kapılar ve şık tasarımlı PVC kapılar sayesinde mekanınızda aradığınız son dokunuşu Sedef Ahşap özel üretim kapılarıyla sağlayacaksınız.

Profesyonel Hizmet

Kaliteli, uzun ömürlü ürünler ve profesyonel hizmet anlayışıyla güçlü ve güvenilir bir iş ortağı olan Sedef Ahşap son teknolojiyi kullanarak üretim sağladığı kapılar ve diğer mobilya ürünleriyle sizlerin ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaya devam ediyor. 40 yılı aşkın tecrübeyi günümüzün ihtiyaçlarına uygun tasarılarla harmanlayan Sedef Ahşap ile siz de çağın gereksinimlerine ak uydurarak mekanlarınızda son dokunuşu yapabileceksiniz.

Dilediğiniz renk ya da dilediğiniz modeli seçebileceğiniz kapı modelleriyle şimdi Ahşabın doğal dokusunu ve doğadan gelen esintileri mekanlarınıza uygulamaya ne dersiniz? Siz de mekanlarınız için farklı dekorasyon tamamlayıcıları olan kapılardan sipariş vermek için hemen www.sedefahsap.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da (0544) 313 18 94 numaralı telefondan ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çağdaş


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *