[ interior design ]

kalitenin ve zarif Kapılar

01.
Ahşap Kapı Modelleri

İç mekanlarda genellikle ahşap kaplama kapılar tercih edilmektedir. Ahşap kapılar genellikle MDF malzeme üzerine ahşap kaplama ile yapılmaktadır. Dışına cila uygulandığı için boya gerekmemektedir.

02.
Lake Kapı Modelleri

Lake parlak mobilya cilasına verilen isim olarak ön plana çıkar. Lake kapılar kullanıcı tercihine göre renkli veya renksiz şekilde üretilebilmektedir.

03.
Melamin Kapı Modelleri

Melamin, sadece orman ürünlerinde kullanılmayan farklı sektörlerde de adından sıkça söz ettiren bir üründür. Doğadaki ağaç desenlerinin kapılara birebir yapılması işlemidir. Oldukça fazla ve farklı işlemlerden geçerek melamin kapılar oluşturulur. Yapımı oldukça zahmetli ve maliyetlidir.

04.
Pvc Kapı Modelleri

Boya gerektirmeyen PVC kapı modellerinin bir diğer avantajı ise montajının kolay bir şekilde tamamlanmasıdır. 

05.
Laminant Kapı Modelleri

darbelere ve sese karşı oldukça dayanıklı olmasıyla ön plana çıkan Laminant kapılar özel maddeden üretilmektedirler. Yanmalara karşı güvenlidir ve bunun yanında en avantajlı özelliklerinden bir tanesi kolay monte edilmesidir. 

06.
Yangına Dayanıklı Kapılar

Yangına dayanıklı kapıyangından korunmanın ciddi önem taşıdığı mekanlar için özel olarak tasarlanmış çelik kapıdır. Yangına karşı alınan tedbirlerde hayati önem taşır. Geçici süreliğine ateş ve güvenli bölge arasındaki bariyer görevini üstlenir.

[ our skills ]

Ahşap Şıklığı Mekanların Tamamlayıcısı Oluyor!

Modern bir tasarımı sofistike bir havayla birleştirmek isteyen kullanıcılar, ahşabın şıklığını mekanlarda tercih ederek bu alanlara bir derinlik kazandırabilir.

interior sketch
3D Modeling
2D Planning
[ Sedef ]

Referanslarımız